Тренінг для вихователів груп продовженого дня

 

24 березня 2021 року в режимі онлайн відбувся тренінг на тему «Формування інформаційно-цифрової компетентності вихователів груп продовженого дня» за допомогою інтернет ресурсу Google Meet. Для участі в заході були запрошені вихователі груп продовженого дня закладів загальної середньої освіти Тернопільської області.

Іваночко Ольга, методист відділу дошкільної та початкової освіти ознайомила учасників тренінгу з особливостями формування інформаційно-цифрової компетентності педагогів та можливостями Google форм для збору, узагальнення інформації та організації анкетування.

Мочук Оксана, методист центру інформатики, ІКТ та дистанційної освіти

продемонструвала педагогам особливості використання сервісу Google Meet для організації відеоконференції. Також вихователі груп продовженого дня мали можливість попрактикуватися у використанні віртуальної дошки Jamboard для спільної роботи в режимі реального часу.

Учасники тренінгу активно працювали на нових онлайн платформах та висловили бажання використовувати набуті знання і вміння у власній педагогічній діяльності.Коментарі

Популярні публікації